KRAJOBRYS pracownia ogrodu

Autorska metoda

OKO · UCHO · GUST

Jesteśmy przekonani, że każdy ogród ma swoją niepowtarzalną historię do opowiedzenia. Nasza autorska metoda projektowania ogrodu opiera się na trzech kluczowych punktach: OKO, UCHO i GUST. To podejście pozwala nam tworzyć ogrody, które są nie tylko estetycznie piękne, ale również doskonale wpasowują się w Twoje życie i otoczenie.

Ta metoda to nasz autorski pomysł na sposób najlepszej komunikacji z inwestorem. Bo komunikacja to klucz do dobrego projektu i satysfakcji obydwu stron. Zarówno dla inwestora, który czuje, że został zrozumiany a jego potrzeby zostały zaspokojone, poczucie że ogród nie tylko odpowiada jego wyobrażeniom, ale też wychodzi naprzeciw innym nienazwanym jeszcze lub nieuświadomionym tęsknotom. Dla projektanta też cenna jest współpraca oparta na zaufaniu. Wszelkie ochy i wow-y jako pierwsza reakcja na koncepcję karmią ego projektanta zawsze, nawet wtedy (albo w szczególności wtedy) gdy twierdzi, że nie jest to dla niego istotne i w ogóle nie z tego powodu zaprojektował ogród. Metoda oko ucho gust jest prosta, w pewnym sensie intuicyjna.

Rozpoczynamy nasze projekty od głębokiego zrozumienia, że ogród to nie tylko zbiór roślin i elementów architektonicznych, ale przede wszystkim miejsce, które odzwierciedla Twoją tożsamość oraz spełnia Twoje pragnienia. Naszym celem jest nie tylko tworzenie ogrodów, ale budowanie inspirujących, funkcjonalnych przestrzeni, które stanowią harmonijną część Twojego życia. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, gotowi spełnić Twoje najskrytsze marzenia o idealnym ogrodzie. Zapraszamy Cię do wspólnej podróży w poszukiwaniu piękna i harmonii w Twoim własnym ogrodzie.

oko

Obserwujemy co dzieje się na Twoje działce, gdzie kryje się jej piękno i potencjał, co znajduje się w bliskim sąsiedztwie i w oddaleniu. Przyglądamy się jakie relacje zachodzą między terenem, otoczeniem, Tobą i ogrodem. Najbardziej interesują nas elementy ukryte, nieoczywiste. Dopiero gdy je odkryjemy i ułożymy na właściwym miejscu otrzymamy projekt. 

ucho

Słuchamy co mówisz o swoich oczekiwaniach i potrzebach, otwieramy się na Twoich najbliższych, słuchamy też tego co mówi miejsce, w którym ma postać Twój ogród. Na każdym etapie współpracy jesteśmy otwarci na Twój komentarz. Informacja zwrotna to dla nas oznaka zrozumienia i porozumienia.

gust

Zestawiamy Twoje preferencje estetyczne z naszym rozumieniem piękna, doświadczeniem i umiejętnościami. Z dreszczykiem ekscytacji dajemy się prowadzić i czekamy na efekt. Za każdym razem jest to niepowtarzalny ogród.

Zapraszamy Cię do odkrycia razem z nami, jakie możliwości kryją się w Twoim ogrodzie. Gotowi jesteśmy w pełni zaangażować się w proces tworzenia czegoś niezwykłego, dopasowanego do Ciebie i Twojego otoczenia. Daj nam szansę uczynić Twoją przestrzeń życiową jeszcze piękniejszą!