KRAJOBRYS pracownia ogrodu

Krajobrys

CO NAS WYRÓŻNIA?

Specjalizujemy się w projektowaniu przestrzeni prywatnych. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele renomowanych pracowni oferujących piękne projekty ogrodów. I nawet nie zamierzamy z nimi konkurować, ponieważ jest coś, co na tyle nas wyróżnia, że nie musimy.

AUTORSKA METODA PROJEKTOWA

OKO – UCHO – GUST

Obserwujemy człowieka (Ciebie i Twoich bliskich) i naturę (teren i otoczenie, w którym będziesz żył/a). Słuchamy opowieści o ogrodzie marzeń, o potrzebach i wymaganiach, ale też słuchamy terenu, otaczającego krajobrazu i kontekstu prawnego. Przetwarzamy te dane i tworzymy piękną i niepowtarzalną przestrzeń. Nasze projekty są mocno zaangażowane, ale też mocno angażujące Ciebie. Są zarówno Twoje jak i nasze.

SPECJALIZACJA W ZADANIACH SPECJALNYCH

 

TRUDNOŚCI NAS MOTYWUJĄ


Rozwiązujemy trudne tematy, działki z dużym spadkiem, z nieoczywistym układem, przestrzenie małe i nieustawne z problemami wodnymi i glebowymi czy objęte ochroną.
Lubimy pracować z ograniczeniami i z przeciwnościami losu — wtedy jesteśmy najbardziej kreatywni.

 

REALIZACJE
Nasze Ogrody powstają, co oznacza, że nasze pomysły są realistyczne i możliwe do wykonania. Nie skupiamy się na produkowaniu oszałamiających wizualizacji, ale na realności wykonania projektu, czytelności dokumentacji oraz dbaniu o budżet i poszanowaniu krajobrazu.
Wyznajemy zasadę simple is better.

 

LOGICZNY DIZAJN
Nie ograniczają nas style ogrodowe. Drugorzędne znaczenie ma dla nas tworzenie kompozycji nowoczesnych, rustykalnych czy klasycystycznych. Wychodzimy od najważniejszego elementu, czyli od funkcji i kontekstu krajobrazowego. Dopasowujemy przestrzeń do potrzeb Twoich i Twoich bliskich. Nasze ogrody mają na celu łagodne wtapianie się w otoczenie.