KRAJOBRYS pracownia ogrodu

Oferta

DORADZTWO ZAKUPOWE

Na rynku outdorowym mamy niezliczona ilość materiałów i produktów do wyboru. Kolorystykę ogranicza tylko wyobraźnia, a rozstrzał cenowy potrafi być dezorientujący. Dlatego by zaoszczędzić Ci czasu i frustracji spowodowanej niemożnością dokonania wyboru, stworzyliśmy opcję doradzania przy zakupach ogrodowych. Znamy się na tym.

Nasza codzienna praca polega na doborze odpowiednich elementów do warunków zewnętrznych. Wiemy, jakie rośliny sprawdzą się na danym terenie, mamy sprawdzone meble ogrodowe, gdzie jakość koresponduje z ceną, dysponujemy katalogami oświetlenia i próbnikami nawierzchni, które możemy zaprezentować Ci w ogrodzie.

Jesteśmy projektantami, których zadaniem jest dobranie jak najlepszej opcji spośród wielu producentów. Nie działamy jak przedstawiciele handlowi związani z jedną opcją, w związku z tym nie wmanipulujemy Cię w produkt, który jest Ci niepotrzebny.

Usługa polega na sporządzeniu listy zakupowej podczas wspólnych spotkań – pierwszym w ogrodzie, drugim w salonie outdoorowym. a forma współpracy rozliczana jest godzinowo.