KRAJOBRYS pracownia ogrodu

Oferta

PROJEKTY OGRODÓW

W naszej pracowni ogrodu przywiązujemy ogromną wagę do osobistego podejścia do każdego projektu. Niezależnie od tego, czy marzysz o bujnej oazie zieleni, bezpiecznej przestrzeni rodzinnej czy nowoczesnym założeniu ogrodowym, jesteśmy tutaj, aby Twoje wyobrażenia zamienić w rzeczywistość.

1: Rozbudowany projekt ogrodu

Projekt rozwiązujący kompleksowo wszystkie istniejące i potencjalne problemy przestrzenne (podzielony na etap koncepcji i projektu budowlany z wizualizacjami i bogatym zestawem opracowań technicznych z przedmiarem opisem i planem pielęgnacji). Projekt ogrodu dostępny jest w wersji STANDARD oraz PREMIUM.

OPCJA STANDARD:

OPCJA PREMIUM:

2: Konsultacja ogrodowa

Uproszczona forma współpracy, w której proces projektowy jest zminimalizowany, nie ma wizualizacji ani rozbudowanych opracowań branżowych. Są za to wytyczne dla inwestora w formie uproszczonych rysunków i zestawów materiałowych oraz list zakupowych. Ta opcja sprawdza się przy małych ogrodach, tarasach czy wybranych fragmentach działki.

3: Nadzór autorski

Forma wsparcia po oddanym projekcie. Polega na pomocy w zorganizowaniu ekip wykonawczych, przekazaniu im najważniejszych założeń projektu, nadzorowaniu prac w kluczowych momentach i nanoszeniu zmian na bieżąco.