KRAJOBRYS pracownia ogrodu

Krajobrys Dream Team

NASZ ZESPÓŁ

Projektowanie to dialog. Oto nasze motto. Wyznajemy zasadę, że u podstaw każdego dobrze zaplanowanego ogrodu leży komunikacja i wzajemne zaufanie. Dlatego projektujemy z Tobą i dla Ciebie.

Marta Kurek-Stokowska

Chief Project Officer

Marta w Krajobrysie gra pierwsze skrzypce. Jest założycielką pracowni ogrodu i głównym projektantem.
Uwielbia pracę z ludźmi i rozwiązywanie problemów. To jej głos usłyszysz, gdy do nas zadzwonisz po poradę. Posiada dyplom architekta krajobrazu zdobyty na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu przestrzeni społecznych oraz ogrodów indywidualnych.

“Jako nowohuckie dziecko modernizmu ufam formie i logice. I obserwując naturę, która niepotrzebne i niefunkcjonalne elementy odrzuca, staram się w swoich ogrodach naśladować ten proces. Poza tym wierzę w dialog jako najlepszy sposób na projektowanie.”

Kamilla Kocjan

Chief Plant Officer

Drugim filarem zespołu jest Kamila. To nieoceniona specjalistka od roślin, która od lat z powodzeniem działa w branży jako Planta Verde. Jest architektem krajobrazu z dyplomem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

“Zieleń towarzyszy mi na każdym kroku. W Planta Verde zajmuję się roślinami we wnętrzach, natomiast w Krajobrysie wychodzę na otwartą przestrzeń. Traktuję ogród jako wielowątkowy obszar, gdzie stykają się potrzeby klientów oraz natury, i który wymaga analizy, opieki i elastyczności. A ja rosnę w takich warunkach.”

Tomasz Stokowski

Chief Photo Officer

Autor (prawie) wszystkich zdjęć w naszym portfolio i profilach w social media, fotograf z wieloletnim doświadczeniem, z wykształcenia filolog-anglista, z zamiłowania literat. Jako fotoreporter współpracował m.in. z festiwalem filmu i sztuki Dwa Brzegi, Gazetą Krakowską i Fundacją Helisa. Ma na koncie kilka wystaw, zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych, oraz parę trofeów — np. stronę w albumie National Geographic „101 Best ‘Your Shot’ Photos”, nagrodę za najlepszy reportaż podczas festiwalu „Watch Docs”, czy 2. nagrodę w konkursie „Kolory Jazzu” Olympusa.