KRAJOBRYS pracownia ogrodu

Krajobrys

gWARANCJE

Zapewniamy kompleksową opiekę i transparentność w procesie tworzenia Twojego ogrodu. Oferujemy klarowne warunki współpracy, elastyczność w dostosowaniu projektu oraz wsparcie na każdym etapie, zapewniając satysfakcję i pewność realizacji Twoich marzeń.

1: Gwarancja uczciwości

Zanim podejmiemy współpracę, otrzymujesz ofertę z dokładnym zakresem prac z czytelnie wyszczególnionymi pozycjami projektu i kwotami. Możesz podjąć decyzję czy wszystkie elementy oferty są Ci niezbędne i wybrać wariant, w jakim chcesz otrzymać projekt.

2: Gwarancja satysfakcji

Pracujemy bez limitu koncepcji. Jeśli pierwszy pomysł Ci się nie spodoba, wprowadzimy Twoje uwagi i przedstawimy kolejny. Proces powtarzamy do momentu osiągnięcia obopólnej satysfakcji.

3: Gwarancja wolności

Możesz zrezygnować ze współpracy z nami. Powody bywają różne, a życie potrafi zaskoczyć. Dlatego umowy konstruujemy, tak by proces projektowy podzielić na trzy części. Jeśli uznasz, że czas się rozstać możemy zamknąć współpracę na konkretnym etapie.

4: Gwarancja wykonalności

Na nasze projekty dajemy gwarancję wykonalności. Konsultujemy je z architektami kierownikami budowy i branżystami, tak by dokumentacja ogrodowa nie stanowiła oderwanego od twojego domu bytu. Jeśli jednak okaże się, że napotkasz przeszkody związane z technologią lub materiałem, wprowadzimy zmiany do projektu bez naliczania dodatkowych kosztów.

5: Gwarancja opieki

Przez rok po zakończeniu współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji mailowej i telefonicznej. Odpowiadamy na każde pytanie dotyczące projektu ogrodu, zadane zarówno przez Ciebie jak i Twoich wykonawców.